Spotkajmy się w Łodzi 2

Jako lokalna patriotka nie mogłam nie wybrać się na event „Spotkajmy się w Łodzi”, doskonale zorganizowany przez Sylwię z bloga Zadbana Mama oraz Kamilę z bloga Rainbow Lyll.

Nie będę się powtarzać za co kocham te spotkania. Oderwanie się od domowej rutyny, spotkanie z lubianym blogerkami, poznanie nowych, wiedza i wiele nowinek zawsze pcha mnie na listę uczestniczek.

I powiem Wam, warto było! Ale zacznijmy od początku!

Pani Agnieszka z firmy Joico wprowadziła nas w świat kosmetyków profesjonalnych. Nie tylko pokazała nam produkty JOICO, dorzuciła też kilka perełek do naszej upominkowej torby. Ja zakochałam się w lakierze, który utrzymuje moje włosy w wymyślonym rano nieładzie cały dzień ;) Fajny był test prostownicy z płynem keratynowym. Efekt powalił nie tylko dziewczyny, na których włosach był wykonywany, ale i nas – obserwatorki. Dodatkowo dostałyśmy VOUCHER za zabieg rekonstrukcji włosów do salonu NORBI w Pabianicach. Byłam, sprawdziłam, zachwyciłam się!

fot. maddzik.blog

Dalszy plan spotkania ciut mnie przerażał. Ania z B. Loves Plates przeprowadziła z nami warsztat z stemplowania paznokci. Trochę się już znamy więc nie będę Was ściemniać – o stemplowaniu paznokci wiem tyle ile o fizyce kwantowej – wiem, że jest :P Okazało się jednak, że albo Ania jest wybitnym nauczycielem albo ja całkiem do rzeczy uczennicą, bo szło mi całkiem całkiem! Jakby któraś z Was reflektowała- zapraszam! mam swój zestaw od firmy B.Loves Plates i nie zawaham się go użyć.

fot.http://laydymami.blogspot.com
fot.http://laydymami.blogspot.com

Pani Agnieszka – rzecznik prasowy Manufaktury, czyli nasza kolejna prelegentka otworzyłam nam oczy na pewne nieznane dotąd aspekty współpracy z blogerami. Świetnie i merytorycznie. Mnie prelekcja dała wiele do myślenia. Fajne jest na takich spotkaniach również to, że blogerki chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. W takim towarzystwie przemiło było fachowo podyskutować.

fot.http://laydymami.blogspot.com
fot.http://laydymami.blogspot.com

No i totalna petarda Beata z bloga gasky.pl omówiła kilka myków fotograficznych, które od razy wdrożyłam do swoich zdjęć. Są pewne triki, które są łatwe, przyjemne i poprawiają jakość zdjęć. Jest jednak jeden warunek musisz je znać! Dzięki przystępnemu wykładowi Beaty znam je i ja.

fot.http://laydymami.blogspot.com
fot.http://laydymami.blogspot.com

Oczywiście poza warsztatami i prelekcjami był czas na ploteczki i dopieszczenie podniebienia w fajnej łódzkiej restauracji Smykawka.

fo.thttp://laydymami.blogspot.com
fo.thttp://laydymami.blogspot.com

Pewnie przyzwyczaiłyście się już do tego, że takim spotkaniom towarzyszy wysłanie dobra w świat. Oczywiście tak było i tym razem. Dzięki ogromowi pracy organizatorek, hojności sponsorów i szczodrości uczestniczek udało nam się wspomóc chorego Mikołajka kwotą  1142 zł.

Tak lubuję się w spotkaniach blogerkich, że w końcu muszę się pokusić o swoje. Coraz mocniej kiełkuje we mnie ta myśl. Tylko musiałabym się mocno spiąć, że nie zrobić spotkania w przesadnym biegu ;)

 

DSCN9593

DSCN9595

DSCN9588

DSCN9587

DSCN9582

DSCN9575

DSCN9571DSCN9568DSCN9566

DSCN9560

SPONSORZY SPOTKANIA

spotkanie 10

AA,  B Love platesDonegalDuafeElixir by Nature EquilibraHandKateHobibobi,  Iva Natura,  Joico,  Juki, LalkimetooMadlin, Mammania,MiravenaNeopharma,
New Anna Cosmetics, OillanOpiPatatoyPilomaxRainbow LoomSelfi Project,
Wydawnictwo KobieceZakamarki

  • http://agumama.pl/ Agnieszka Jezierska|Agumama.pl

    Co to za wymowny post? ;)