Blogowy SZAŁ mam

 

W sali Restauracji Agawa unosił się zapach aromatycznej herbaty Ahmad Tea ( poznałam herbatę idealną)  i rozbrzmiewały śmiechy moich ulubionych blogokoleżanek.

Bsm 2

Tak, taka właśnie atmosfera powitała mnie na spotkaniu BLOGOWY SZAŁ MAM, organizowanym przez Paulinę LaydyMami.

BSM 10

Wyściskałam ulubienice i oddałam się temu szałowi!


 

Sławek z bloga gdaq.pl odkrył przez nami tajniki SEO. Chyba po raz pierwszy ktoś dotarł do mojej zakutej łepetynki z tym tematem. Jakoś dotychczas nie udało mi się pojąć tajników SEO, Sławek wrzucił mnie na właściwe tory! Ale poza świetnym wykładem, wygłaszanym mega dostępnym językiem ogromny szacun za świetne odnalezienie się w naszym babskim gronie :)
Fajnie zbierać wiedzę od fascynata !

BSM 3


 

Po wystąpieniu Sławka zaczął się prawdziwy szał. Anna Kuczyńska, urządziła nam „Kolorowy kącik Lejdi„. A nie sorry, urządził je Smok Ignacy ;)

BSM 5

Ania zadbała o bajkowość naszych warsztatów w każdym calu. W przebraniu smoka uczyła nas wciągającej sztuki pisania na tkaninach. Każda z nas stworzyła swój wymarzony strój. Ja jako matka największych fanów Mikiego nie mogłam wybrać nic innego jak właśnie idola synów. Okazało się, że przy odrobinie podpowiedzi smoka Ignacego nawet takie antytalencie jak ja jest w stanie stworzyć prawdziwą perełkę!

BSM 6

 

 


 

Zostając w strefie artyzmu weszłyśmy w świat mistrzyń DIY. Magdalena Arcimowicz i Karolina Wardyńska, autorki bloga Dekostacja, pokazały nam jaką radość daje podążanie w życiu za pasją.

BSM 8

Cuda, które robią ” z niczego” zauroczyły nas do granic. Okazuję się, że każda z nas może mieć w domu prawdziwe, i co ważne oryginalne cudeńka. Rzeczy, które każda z nas ma w domu i często wyrzuca mogą zyskać nowe życie. A satysfakcja, którą przy okazji zyskamy, dopieści ego każdej z nas. Warsztaty zakończyłam z dymiąca czachą!

BSM 9

 


Izabela Sękowska, która jest Marketplace Managerem w Brand 24 pokazała nam narzędzia, dzięki którym nasza blogerska praca może być mierzalna. Zawsze z ciekawością podchodzą do takich nowinek i na pewno zajrzę jeszcze do Brand24. Oni są zawsze pod ręką! Widzą wszystko w internecie. Ale spokojnie, wykorzystują to tylko w dobrych celach ;)

BSM 11

 


Po spałaszowaniu pyszności, przygotowanych przez restaurację, przystąpiłyśmy do loterii i licytacji. A o tym jak ja kocham licytację, to już chyba legendy krążą. To już nawet nie chodzi o tę adrenalinę, choć nie ukrywam, że osiąga poziom megawysoki:P, ale dzięki uprzejmości sponsorów i naszej chęci pomagania dzieje się, oj dzieje. Tym razem również udało się zasilić pokaźną kwotą Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą.

BSM 13

Paulina napracowała się przeokrutnie, ale spotkanie dopracowane było w każdym calu. Dużo pomocy, fajne wykłady, świetna rozrywka, pyszne jedzenia i przesympatyczne ploteczki. Paulina, Brawo Ty!

 

 

 

Organizatorka Blogowy Szał Mam 2016:

 1. Paulina

Frontczak-Pawłowska laydymami.blogspot.com

Uczestniczki:

 1. Marta Świerczyńska mamawbiegu.pl
 2. Marta Kusiak tosinkowo.pl
 3. Basia Tomczak pierwsze-kroki.com
 4. Sylwia Narkowicz oczamimamy.pl
 5. Maria Smolarek-Wilińska lifebymarcelka.pl
 6. Daria Jóźwicka zaraz-wracam.pl
 7. Iwona Piskała szarokolorowa.pl
 8. Klaudia Osmanowska mamatezkobieta.pl
 9. Kamila Olejnik swiat-lyll.blogspot.com
 10. Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl
 11. Marta Korotko pewnamama.pl
 12. Izabela Kornet thesecretofhealing.pl
 13. Agnieszka Jezierska agumama.pl
 14. Magdalena Szymańska zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
 15. Daria Dirks-Koźlik botakowo.pl
 16. Karolina Jabłońska bizarre-case.blogspot.com
 17. Marcelina Adamska mamikpisze.pl
 18. Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com
 19. Sylwia Bogaj kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
 20. Klaudia Wróblewska igimigi.pl
 21. Katarzyna Grzywaczewska poradymamykasi.blogspot.com
 22. Nadine Kranik macierzynstworaz.pl
 23. Izabela Pacocha szczyptaomnie.blogspot.com
 24. Angelika Grochowska ca-lineczka.pl

Sponsorzy:

Mamali Eveline Cosmetics Oillan Eqilibra Kosmetyki AA Rainbow Lyll Ahmad Tea  Oladi Bioxsine Merlo-Dekor Kuferek Pereł AWM Jupi Park Majunto Papiko Monello Gagalu Wydawnictwo Zakamarki Felicea Alegorma Akatja Tilly & Me Otula.pl Kolorowy Świat Katarzyny Be Yourself Deleko Bispol JJ Fashion Handmade Kasi Bielenda Semilac Crochet World Folkstacja Vifon Familie.pl Tron Ouhmania All Bag DekoŚwiat Ewy Maskotkowa kraina Lalki Metoo Sklepik z marzeniami Wydawnictwo Ovo Rękodzieło artystyczne Ewelina Knapik Toly Moje nowe buty Ipanema i Rider Kosmico Linomag Iwostin Lejdi Shepard Emolium Dermaglin Face&Look SofiShop.pl Nowa Era Świerszczyk dla dzieci Szyfoniera Granna Oho Meglio Mizerki Kids Arpex Wydawnictwo Zielona Sowa Ann-spełnione Tiulove marzenie Iglarki  Kamaro Miravena Name me Revitalash Paisley Manufaktura Bab Semco Resibo Rękodzieło Magia Kul Pracownia Rękodzieła „By Melissa” Pierre Rene Mabibi Wypalanka Yapok Minerwa i Sotin Ava Artofis Bajki Personalizowane Takie siakie by Kate Lenny Lamb Koszulkowo Domek Tekturowy Lupomi Patatoy ProBody NaturalnePiękno Ebebe Borsuczkowy Domek Attipas ChrisCosmetics Zuzulove MadeByRuda Pabobo KaMaz Dubi  Dekostacja.

Patroni Medialni:

Parenting.pl KobiecePorady.pl Moja Łęczyca mojaleczyca.pl Gazeta Lokalna Kutna i Regionu Mamspotkanie.pl Czasdzieci.pl Dzieci.pl Sosrodzice.pl urodaizdrowie.pl

ZAPRASZAM DO MNIE NA FACEBOOK I INSTAGRAM