Być gwiazdą, ludzi fantazją

Nie będę owijać w bawełnę. Nie będę się kryła za nieszczerą skromnością! Kiedyś marzyłam o byciu gwiazdą. Ciągnęło mnie do aktorstwa. Nie mam pojęcia czy mam talent, bo nie było mi dane sprawdzić tej strony mojej mocy. Jedno jest pewne głęboko skrywam w sobie SUPER STAR :D

Ostatnio wpadłam na jakiś kanał vlogowy, związany z kosmetykami. Fajna dziewczyna ( za diabła nie pamiętam kto) mega ciekawie opowiadała o kosmetykach. Sorry wszystkie vlogerki kosmetyczne, ale zawsze zachodziłam w głowę na cholerę one to nagrywają, kto to ogląda? Siedzą, otwierają pudełko, po kolei jarają się każdym kosmetykiem. No jeszcze one spoko, wyjmują to się jarają, ale te oglądające? Jarają się jaraniem vlogerki :P

No ale jak już wspomniałam ostatnio trafiłam na fajny filmik i wciągnęłam się. Niby niczego nie dowiadywałam się o tych kosmetykach, bo przecież były przed testami vlogerki. Ale ta jej radość, ta ekscytacja każdą kolejną rzeczą wyjmowaną z pudełka. Normalnie wkręciłam się. Jarałam się razem z nią i w napięciu czekałam na każdy kolejny produkt.

Jakaż była moja ekscytacja gdy dostałam pudełko pełne kosmetyków od FACE&LOOK. Zaplanowałam sobie, że niczym gwiazda zasiądę przed kamerą i nagram porywający tłumy filmik niczym vlogerka, która mnie porwała!

FACE&LOOK

Ale z filmiku wyszła dupa. Byłam tak podjarana, że rzuciłam się na pudełko jak głupia i zanim sobie przypomniałam o moim planie zostania gwiazdą internetu pudełko było całkiem rozebrane, a kosmetyki obmacane ;)

BOX

Ale nie ma tego złego. Nareszcie zrozumiałam co je tak jara w tych misternie zapakowanych paczuszkach.

dscn1160

Kupujesz na stronie internetowej pudełko FACE&LOOK i cieszysz się mixem kosmetyków. Fajnie, możesz poznać nowości i zerwać z rutyną kosmetycznych zakupów.

dscn1161

Szałowe jest również to, że co miesiąc są nowe paczki, a te poprzednie ( o ile zostaną) można kupić za pół ceny. A potem już tylko otworzyć kurierowi i buszować w paczce niczym gwiazda rozpieszczana prezentami!

ZAPRASZAM DO MNIE NA FACEBOOK I INSTAGRAM

 • Rencia

  Ejj, no szkoda, że nie nagrałaś tego filmiku. To by była petarda!

 • Ona i oni

  Nie znałam tego. Rzeczywiście te boxy wyglądają ciekawie.

 • http://matkanaszczycie.pl Matka na Szczycie

  Przez Ciebie teraz cały czas za mną chodzi ta piosenka ;)

 • http://yakie-fayne.pl/ yakie fayne

  mówię ci zacznij nagrywać, porwiesz tłumy :D