#jestem

Jestem SENSualna…

„Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane.”

Masz w sercu takie chwile? Poznałaś kogoś takiego?

Ja tak!

Takie Dwie co ukradły nasze serca Ania i Ania

ANIA

FOT. 280DNI

 

i takie Dwie, które pokazały co w życiu ważne Aga i Basia.

SENSUALNA BASIA I AGA

Ja nadal nie mogę w sobie uspokoić tych drgających strun. Dziś nawet mi się to śniło. 30 fenomenalnych babek, jedno magiczne miejsce i tysiąc niesamowitych chwil.


 

Ale od początku.

Albo nie, od końca!

Gdy wróciłam po trzech dniach warsztatów motywacyjnych prowadzonych przez Basię i Agnieszkę z Fundacji Tętniące Życiem stanęłam rozdygotana przez moim stęsknionym mężem i z wypiekamy na twarzy, ekscytacją w głosie i dziką ( charakterystyczną dla mnie ;) ) gestykulacją opowiadałam jak było pięknie, wzruszającą, głęboko, rozbrajająco, powalająco, cudownie, rozpieprzająco, niezwykle…

Wysłuchał mnie, spojrzał podejrzliwie i zapytał czy nie opętała mnie jakaś sekta, bo o jakichś tam warsztatach nie mówi się w ten sposób …

Pomyślałam sobie, że on i tak nie zrozumie. Bo ja sama do końca nie umiem nazwać tego co zadziało się w ciągu tych trzech dni…

A zapowiadało się tak normalnie, fajnie,ale normalnie…

3 dni w Zalesie Mazury Active SPA, z sesją zdjęciową i warsztatami motywacyjnymi.

SENSUALNA ZALESIE

Myślałam, że będziemy leniuchować, pięknie się malować, cykną nam jakieś tam foty, pogadają, że jesteśmy fajne, dadzą po buziaku i już…

A tu wszystko okazało się niezwykłe. Zaczynając od miejsca.

Z czym kojarzy Wam się SPA?

Mnie z dbaniem o siebie, masażami, basenami, wypadami na weekend z psiapsiółą.

A tu nieee. nie tylko jak się okazuje.

Zalesia Mazury Active SPA pomyślało jeszcze o jednej, zajebiście ważnej, z punktu widzenia matki, kwestii.

Pomijając wszystkie charakterystyczne dla SPA atrakcje ( sala fitness,baseny, sauny, masaże, zabiegi pielęgnacyjne), w Zalesiu jest : sala zabaw dla dzieci ( na wypasie), animatorzy!!!, żywe zwierzęta, mnóstwo zabawek w środku jak i na dworze, warsztaty dla dzieci. Ale to jest nic! Organizują różne imprezy okolicznościowe np.Sylwestra. Jest oczywiście wielki bal dla rodziców, na który możecie pojechać z dziećmi… bo w jednej części budynku szaleją rodzice, a w drugiej jest Kinder Bal. Jest również sala snu. Dzieci po balu w specjalnie ozdobionej sali, pod opieką animatorów smacznie śpią.  Genialne nie??

Rodzinność tego miejsca rzucała się w oczy na każdym kroku. Fajnie, lubię takie miejsca ( pewnie jak każda matka :P).

Po rozlokowaniu się, obspacerowaniu obiektu i pobliskiej plaży nad cichym i spokojnym jeziorem

SENSULANA NAD JEZIOREM Z SYLWIA

SENSUALNA JA NAD JEZIOREMzaczęłyśmy warsztaty.

NO miały być jakieś tam sobie warsztaty motywacyjne, jakich wszędzie wiele…

A tymczasem…

Na dzień dobry jeb, jeb,jeb…

Powaliły nas na kolana.

Obdarły z pancerza, który każda z nas zakłada wychodząc do ludzi i docierały do każdej struny naszej duszy.

Dziewczyny chcąc pokazać czym jest ich Fundacja pokazały nam króciutki filmik:


Najpierw zapadła cisza, potem  dało się słyszeć pojedyncze chlip, chlip, słowa były zbędne.

Dziewczyny opowiedziały nam swoje trudne historie, wpuściły nas do swojego świata i skradły nasze serca.

Ale to, to pikuś.

Zaczęłyśmy zaglądać w głąb siebie. Szukać pozytywów i godzić się z tym co nieidealne. O dziwo to nie jest trudne. Jak człowiek zastanowi się nad tym, co tak naprawdę się liczy. Potem uzmysłowi sobie jakimi błahostkami się dręczył, to wychodzi całkiem pozytywny obraz.

Jak jeszcze przeanalizuje się wszystkie porażki, dołoży do tego wszystko to, co dzięki tym negatywnym sytuacjom osiągnęliśmy, to czego się dzięki nim nauczyliśmy i jak świetnie sobie z nimi poradziliśmy, to naprawdę okazuje się, że jest zajebiście. I dopóki w naszym życiu nie spotyka nas pasmo tragedii, nieszczęść to chyba jest nieźle? Kurde, ja się takimi głupotami martwiłam, z takich drobiazgów robiłam problem, a tu po dwóch godzinach obcowania z tą bandą bijącą niezmierzalną energią doszłam do wniosku, że jestem zajebista, a jeśli ktoś twierdzi inaczej to po prostu mnie nie zna i mam jego zdanie gdzieś!

Nie zajmowałyśmy się tylko tym co w środku. Wieczorne dicho, pyszna kolacja i niebiańskie nalewki dopieściły nasze ciała.

 

Olewając zupełnie fakt, że balowałyśmy do północy, o 7 rano ruszyłyśmy na orzeźwiający trening na plaży. Zmęczenie wyparowano, a my odświeżone, najedzone ruszyłyśmy na przygotowania do sesji zdjęciowej.

Pięknie wymalowana przez profesjonalistów ( BRYGIDA DERMO), ubrana przez profesjonalistkę ( Marta SUPERSTYER ) w zajebiaszczej sukience od VISSAVI oddałam się w ręce Ani ( MAGICZNE CHWILE). Stanęłam przed obiektywem, nad brzegiem basenu zdając sobie sprawę, że jestem drewnem jeżeli chodzi o pozowanie, że jestem gruba, niesymetryczna i nie koniecznie łatwo będzie wydobyć moje piękno :)

Stoję, pozuję i słyszę : super wyglądasz, jesteś piękna, ale masz hipnotyzujące spojrzenie, uśmiechnij się, masz zajebisty uśmiech… No kurde, wydobyła ze mnie tę iskrę ;) Mimo moich krzywizn, grubizn rozpływam się nad swoimi fotkami …

sensualna j 2

A to miała być tylko sesja…

W między czasie przesympatyczny Pan dermatolog M’onduniq zdradził parę tajemnic jak pielęgnować w sobie to odkryte na nowo piękno.

SENSUALNA DERMATOLOG

Cały dzień minął nam na wzajemnym przeżywaniu swoich sesji. Były one dla nas nie tylko zrobieniem kilku fotek na pamiątkę. Ile tam osób się otworzyło, nauczyło akceptacji siebie, ba ile się zakochało w sobie. Na sesje wchodziły matki  z rozstępami i myślą : ” kuźwa tamta taka laska, gdzie ja do niej, no nic najwyżej zabronię publikacji”, a wychodziły dumne jak paw, nie kryjąc wylewających się gdzieniegdzie śladów ciąż. Szły z głowami wysoko i całym stadem świetlików w oczach.

A to miała być tylko sesja…

A potem wydarzyło się coś jeszcze… dobrane w pary wzajemnie zakrzykiwałyśmy wady współtowarzyszki. Patrzyłyśmy na siebie nawzajem i uświadamiałyśmy sobie jak wiele piękna nie umiemy w sobie dostrzec. Uświadomiłam sobie wtedy słysząc z ust dziewczyn o figurze modelki, twarzy młodej bogini i sercu anioła, jak wiele wad sobie wmawiamy. Jak strasznie dużo tkwi w głowie i jak zmiana myślenia, wpuszczenie odrobiny pozytywu potrafi uwolnić stłamszonego kompleksami łabędzia…

Te bardziej doświadczone z nas, podzieliły się z pozostałymi swoim blogosukcesowymi doświadczeniami. Fajne kobiety sukcesu z życzliwością w oku dopingowały resztę do dążenia do własnego sukcesu. Dzięki Ilona, Marta, Hania, Dominika :*

Wieczór przy świecach,

jestemwspólnej zabawie i wygłupach trwał i trwał… I gdy zmęczona kładłam głowę na poduszce wiedziałam, że rozpoczynam nowy rozdział swojego życia. W tych murach zostało na zawsze wiele kompleksów, wyostrzyło się spojrzenie i nawiązało wiele niezwykłych więzi!

Żegnając się z naszymi Tętniącymi Życiem dostałyśmy od nich wskazówkę i moc ciepła. Wyjeżdżałyśmy wykończone i zrelaksowane, wmasowane, wyjaccuzowane, wyściskane, wyssane z negatywów i pogodzone z każdą cząstką siebie.

To co Wam napisałam to 1/10000 tego co przeżyłam. Nie jestem w stanie znaleźć słów … Obejrzyjcie poniższy filmik.

Mam dla Was jedną radę jeśli usłyszycie kiedyś, że Fundacja Tętniące Życiem organizuje spotkanie lećcie tam . Rzućcie wszystko i lećcie!!!

I pamiętajcie nie ma niczego ważniejszego, niż to , że JESTEŚcie!!!!


sponsoRZY

 

Zalesie Mazury Active Spa, Fundacja Tętniące Życiem, Plus Dla Skóry,ByJaga, Mia.Lu – Biżuteria, Dermedic, VISSAVI, Love In A Mist, FIT UP CLINIC, Akademia Urody Brigitte, Mary Kay Polska, Stylistka Wizażystka Coach Wizerunku Marzena Lampasiak, Bodymaps, Prószyński i S-ka,M’onduniq Professionnel, Franco Morenzo by KĘPKA

 

 

 • http://www.przewijak.es/ Ania Andrzejewska

  Jesteś wspaniała! Cudowna! I szalenie się cieszę, że mogłam Cię bliżej poznać. To dziwne, ale ja nadal, chociaż minęło już tyle czasu nadal się wzruszam, kiedy czytam Wasze emocje na blogach. :)

 • OkiemMamy

  Bardzo się cieszę, że tam z nami byłaś, że miałam okazję poznać niezwykłą kobietę. Kobietę z cudownym poczuciem humoru, z najpiękniejszym uśmiechem i cudownymi oczami. #Jesteś Niezwykłą Kobietą.

 • Pingback: Ideały nie istnieją! - Przewijak()

 • http://wyrodna-matka.blog.pl/ Wyrodna-Matka

  Wow.. chciałabym też tak…

 • Pingback: A Ty jaka jesteś? - Mama w biegu()