Konkurs nad konkursy. Każdy wygrywa!

Zawsze lubiłam brać udział w loteriach, w których każdy los był wygrany. W tradycyjnych konkursach szczęścia nie miałam, zawsze odchodziłam z niczym. 

Mam dla Was dziś Kochani fajny konkurs, co najfajniejsze każdy z Was wygrywa.

 

Pewnie kojarzycie z mojego Facebooka to zdjęcie.

DSCN5205

Wgryzałam się w marchefkę zachęcając Was do podpisywania e-petycji.

Wspólnie z GŁODNYMI ZMIAN walczymy o opiekę dietetyczną dla kobiet w ciąży i dzieci do 3 roku życia. Kurcze, no chyba nie muszę Was przekonywać jak ważną rzecz robimy? Plaga otyłości wśród polskich dzieci to nie żart. Wiecie, że inne kraje zaczęły już coś z tym robić, a my niechlubnie pniemy się w rankingach? Tak dalej być nie może!

Rodzice często nieświadomie popełniają błędy w żywieniu swojej rodziny. Niektórzy nie wiedzą jak zabrać się za rozszerzanie diety dziecka. Matki zastanawiają czy cukrzyca ciążowa wpłynie na dziecko, czy powinny zwrócić baczniejszą uwagę na żywienie takiego dziecka. Rzadko wynika to ze złej woli. Prawda jest taka, że nie mamy dostępu do dietetyka, nie wiemy nawet, że warto byłoby się do niego udać. Niekoniecznie po poradę, może np. po opinie czy nasz schemat żywieniowy jest OK.

Paranoją jest, że informacje na ten temat otrzymujemy z króciutkich poradników rozdawanych przed producentów gotowych posiłków dla dzieci.

Ale w nas rodzicach siła. Zbieramy podpisy pod e-petycją i robimy wielki szummmmm. Poruszamy internety, angażujemy znajomych, udostępniamy, zapraszamy i wygrywamy.

 

ZASADY KONKURSU:

1. Podpisz e-petycję ( zajmie Ci ok 45 sekund) znajdziesz ją tutaj –> PETYCJA <– będzie mi bardzo miło, jeśli w rybryce z pytaniem „skąd dowiedziałeś się o e-petycji” wpiszesz adres mojego bloga – mamawbiegu.pl .

2. Zrób fajną, kreatywną fotkę, oczywiście motyw przewodni to nasza #marchefka. Możesz być na niej Ty, Twoje dzieci, maskotki, jaszczurka albo kret. Możesz ją gryźć, wyrywać, możesz robić wszystko, byle pomysłowo!  Zdjęcie nie może brać udziału w innych konkursach i musi być Twojego autorstwa. Zdjęcie wyślij  na adres marta@mamawbiegu.pl

3.Udostępnij  publicznie plakat na Facebooku. Znajdziesz go –>TUTAJ<–

4. Pod plakatem zaproś do #marchefkowego wyzwania minimum trzech znajomych.

5. Konkurs trwa do 14.09.2015 roku do godziny 23:59.

NAGRODY:

1. KARTA PODARUNKOWA do SMYKA (wartość 40 zł).

Wygrywa Donata Andrzejewska.

donata andrzejewska

2. Duże klocki WADER.

Wygrywa Anna Jeziorna.
anna jeziorna

3. Mleczko nawilżające OILLAN i krem pielęgnacyjny dla dzieci CIAŁO + .

Wygrywa Magdalena Potyrała.

Magdalena Potyrała

A reszcie bardzo dziękuję i gratuluję kreatywności. Mam dla Was dobrą wiadomość za dwa tygodnie ruszamy z kolejną turą konkursu, a w nim jeszcze fantastyczniejsze nagrody!!!

Ale obiecałam, że każdy z Was wygra – nie kłamałam. Dla pozostałych mam największą nagrodę: pomagając nam możecie wygrać ZDROWIE naszych dzieci, a to jest BEZCENNE!!!
Zachęcać chyba specjalnie nie muszę, wszak nie raz udowodniliście, że jesteście odpowiedzialnymi, troskliwymi rodzicami. Zajmie Wam to minutę, a zyskać możemy wszyscy.

To co? Marchefka challenge czas start!
Udostępniajcie, lajkujcie w kupie siła!!!
Sami nie wiecie ile możecie!

 • http://megichlopaki.blogspot.com/ ~Meg~

  Czyli muszę kupić kilo marchwi na rynku :) Pozdrawiam!

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   Jeszcze nie kupiłaś?

 • Donata Andrzejewska

  Super inicjatywa, zgłoszenie wysłane