Letnie przyjemności.

Tłumnie wylegliśmy na powietrze. Piękna pogoda zachęca do długich spacerów, wypadów nad wodę, wycieczek rowerowych. I my staramy się do maksimum wykorzystać ten piękny czas. Po wczorajszym zabieganym dniu dziś zrobiliśmy sobie napowietrzony :) dzień. Godziny w piachu, na placu zabaw i nad wodą.

Obserwowałam te setki zadowolonych, korzystających z pięknego dnia współrelaksowaczy i naszła mnie taka myśl, że chyba fajnie, że mamy cztery pory roku.

Podczas swojej półrocznej, azjatyckiej przygody ( wspominałam o niej TUTAJ) miałam upalne lato każdego dnia. Jedyną zmienną był deszcz. Jako fanka ciepła nie miałam nic przeciwko temu i wracając do Polski w grudniu, przeżyłam traumatyczną zimą. Wiele razy powtarzałam, że wolałabym aby zawsze było ciepło, a zima mijała nasz kraj. Dziś mam nieco odmienne zdanie.

Myślę sobie, że to ciepło, ta możliwość spędzania całych dni na dworze nie radowałaby nas tak bardzo gdyby była dla nas codziennością. A gdy po długich zimowych wieczorach następują stopniowo coraz dłuższe i bardziej słoneczne dni pomału budzimy się z zimowego letargu i z niesamowita radością i wdzięcznością witamy ciepłe dni.

Nie mówiąc już o radości lepienia bałwana i jeżdżenia na sankach, szkoda by było aby nasze dzieci nie znały tej radości…

A tym czasem wdzięczna nadchodzącemu latu za coraz przyjemniejsze dni pochwalę się Wam naszym słonecznym dniem …

A jak tam dziś u Was? Woda, piasek, las, park czy RODOS?

1

2

3

4

???????????????????????????????

6

???????????????????????????????

8

???????????????????????????????

???????????????????????????????

11

12

13

14

???????????????????????????????

 

 • Magdalena Burek

  Dziś raczej nic a tych rzeczy, ale za to wczoraj spływ kajakowy, a w koło drzewa;dd. Ale Kornelo urósł:)) Pozdrowionka:**

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   My mieliśmy zapracowaną sobotę, więc odbiliśmy sobie w niedzielę :) Rośnie jak na drożdżach fakt.

 • http://alexanderkowo.blogspot.com alexanderkowo.blogspot.com

  uwielbiam czas spędzony na na zabawie na polu :)
  alexanderkowo.blogspot.com