Mam marzenia i nie zawaham się ich spełniać!

Kryję w sobie morze niespełnienia. Dawne plany, marzenia, ambicje gdzieś się po drodze rozjechały. Część z nich przykryłam szczelnie płaszczem lenistwa, część życie zmiażdżyło ciężarem problemów, część siedzi cicho ustępując pierwszeństwa tym bardziej cisnącym się na pierwszy plan. Nie, nie mam żalu ani do siebie, ani do życia, że weryfikowały się moje plany, a priorytety ustalone przed laty zmieniły się wraz ze mną. I gdy czasem odezwą się we mnie stare pragnienia…

i nadarzy się odpowiednia okazja łapię je jak byka za rogi i daję się ponieść.

Tak było i tym razem. Gdy odezwały się mnie pomysłodawczynie projektu Podróżuj z Kretem Filipem i zaproponowały napisanie i nagranie bajki, która później zostanie wydana na płycie, zajarałam się jak dziecko! Oczyma wyobraźni widziałam jak spełnia się moje młodzieńcze marzenie. Ba, nawet nie jedno.

Marzyłam kiedyś o pracy przed mikrofonem. Uwielbiałam pisać, ale nigdy nie odważyłam się opublikować czegokolwiek pod swoim nazwiskiem.

Owszem, zdarzało mi się anonimowo podrzucić gdzieś swój tekst i obserwować pozytywne reakcje jakie wzbudzał. Nigdy jednak nie przyznawałam się, że to ja jestem autorką. Czemu? Nie wiem. Może strach przed wyśmianiem. Może brak wiary we własne możliwości…

Wiedziałam, że musi nastąpić koniec chowania się za murem braku wiary w siebie. Tym razem było jednak trudniej. Wiedziałam, że bajka zostanie wysłuchana zapewne przez część blogosfery, przez czytelniczki, będzie poddana wnikliwej ocenie ;)!

Ale wiedziałam, że to jest ten moment, że okazje trzeba łapać, bo możliwość spełnienia dwóch marzeń jednocześnie nie zdarza się często. Na samiutkim początku spakowałam wszelkie obawy do wyimaginowanego worka i wykopałam je ze swojej głowy. Usiadłam i stworzyłam piękną ( tak jestem z niej dumna jak paw) bajkę, która wiąże ze sobą wiele ważnych dla mnie tematów.

Zabieram dzieci w magiczne poszukiwania Świętego Mikołaja do mojej ukochanej Azji. Uczę je dzielić się magią Świętego z każdym dzieckiem na ziemi, pokazuję że w tym magicznym czasie każde dziecko na świecie czeka na blask pędzących sań.No i najważniejsze podtrzymuję  wiarę w Mikołaja!

Nagranie bajki było dużo większym wyzwaniem niż mi się wydawało!

 

Było mi trudno pracować swoim głosem. trudno było znaleźć pomysł. Na szczęście z pomocą przyszła Ania i Bartek, który wprowadził do projektu,  poza profesjonalnym nagraniem bajek, mnóstwo luzu. To przy ich pomocy totalnie odpuściłam sobie stres i dałam się ponieść przyjemności, o którą w tym wszystkim chodziło.

Uczciliśmy premierę płyty spotkaniem, które pod każdym względem dopieściło tych, dla których to wszystko zostało wymyślone: dzieci!
To dla nich, każde z nas z ekscytacją weszło w ten projekt. To właśnie dzieci były najważniejszym recenzentem naszej pracy!

Smocza – Fajne Miejsce przygotowała dla nas pyszny poczęstunek. Dzieci szalały zdobiąc pierniki i tworząc Mikołaje origami. Przy ich śmiechu i słodkościach od Tesco z dumą przeczytaliśmy swoje bajki i upewniliśmy się, że płyta spełnia swoją najważniejszą funkcję: przenosi dzieci w niezwykły, świąteczny świat marzeń!

Tesco

umożliwiło nam również wysłanie swoich życzeń na płatku śniegu. Frajda jakich mało. < WY TEZ MOŻECIE ;)>dsc_6947

dsc_7165

dsc_6976

Bardzo chcę zabrać Wasze dzieci w magiczne, świąteczne podróże w krecikiem Filipem. Zapraszam na konkurs na mój FB, do wygrania obie część przygód wszędobylskiego kreta!

 

Kliknij w poniższy plakat- przeniesiesz się do postu konkursowego na FB.

konkurs-9

 

Płytę można kupić –> TUTAJ <–

Za pomoc w spełnieniu marzeń dziękuję:

Dziewczynom z Certyfikatu OkiemMamy -za zaproszenie do projektu
Wioli z My Slow Nice Life – za korektę bajki
Bartkowi z MixTrack Studio – za charyzmę, którą skutecznie zarażał i oczywiście profesjonalizm
Ewie z Brzozowska Design – za piękną okładkę
Hotelowi Zalesie Mazury Activ Spa i Tesco – za wsparcie i wiarę w powodzenie projektu

 

 • http://matkanaszczycie.pl Matka na Szczycie

  Wspaniałe są takie akcje i aż się wzruszyłam, bo podobnie było u mnie ze Zwierzakami Pocieszakami :) Jedna z najfajniejszych przygód mojego życia! :)

  • Marta

   Apropos Zwierzaków Pocieszaków- to jedna z ulubionych książek mojego Kornela :)

 • http://www.kantorekkatjuszki.pl Katjuszka

  Gratulacje! :)

 • http://www.nietylkorozowo.pl Iza D

  Ja też dzięki temu projektowi spełniłam swoje małe marzenia :) wspaniała przygoda!
  Uwielbiam ten filmik z nagrań ;)

 • http://www.mama-kreatywna.pl/ Mama Kreatywna

  Super projekt i gratuluję!