Mikołajki w Grodzie Kraka

Klaudię z bloga Niezłe Ziółko i Agnieszkę z bloga Mylifestyle znam doskonale i od trzech lat  wybierałam się na spotkanie przez nie organizowane! W końcu się udało! Sympatia do organizatorek ciągnęła mnie do Krakowa, ale dziewczyny poza sympatycznym spotkaniem przy pysznym jedzeniu i kawce, zaprosiły nas do wspólnego czynienia dobra <3

mikołajki-w-grodzie-kraka-600x400

Każdy szczegół spotkanie zachęcał do uczestnictwa.

 • Świetne towarzystwo!
 • Dobroczynność, dzięki Fundacji 3-4-Start. pomogłyśmy Dawidkowi, którego codzienność z chorobą nie jest łatwa <3
  https://youtu.be/ZBJKpl_2X08

Jeśli masz możliwość i chęć również możesz pomóc.

Wystarczy przelać dobrowolną kwotę, naprawdę liczy się każda złotówka na konto fundacji   84 1020 2892 0000 5102 0619 7000
W tytule przelewu powinno być wpisane „Dla Dawidka – MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA”.

 

Każda z nas miała szanse kupić cegiełkę, pomóc Dawidkowi i wygrać fajowe nagrody.

27583293_10215446210010750_990396538_n

Miałam farta, udało mi się wygrać książkę Katarzyny Targosz. Teraz tylko pozostaje wysępienie autografu od autorki!

 • Miejsce spotkania! W Krakowie spotkałyśmy się całymi rodzinami. Restauracja rodzinna Kto wypuścił Skowronka? ma poza pysznym jedzeniem dla najmłodszych salę zabaw,którą pokocha każda matka, która ma wychodne !

mikolajkiwgrodziekraka_900

Dziewczyny zadbały o to aby dzieci wróciły z Krakowa nie tylko z workami prezentów od prawdziwego Mikołaja (brawa dla  MyDay.pl – Kornel tydzień przeżywał spotkanie z prawdziwym Mikołajem), ale też z kolorowymi wspomnieniami.

25353797_2019015801448432_688065309776185305_n

Mikołaj był prawdziwy i okazało, że ja też byłam grzeczna! Świadczy o tym pokaźna paczuszka ( dzięki Eveline ;) )

27537258_1562751900513730_1521469814_o

Pani z  ChemicAl na pewno zapamiętała mojego syna na długo. Tak pochłonęły go eksperymenty chemiczne, że nie odstępował jej na krok. Szkoda, że Kraków tak daleko, bo myślę, że ich wizyta na urodzinach Kornela mogłaby być niezłą atrakcją dla wszystkich przedszkolaków.

mikolajkiwgrodziekraka_439

Muszę jeszcze wspomnieć o jednej atrakcji, która sprawiła, że mogłam bez przeszkód korzystać ze spotkania, nie martwiąc się o dzieciaki!  Alexander Toys stworzył fajny kącik , w którym moje dzieci spędziły kolejne długie godziny bez cienia nudy. Absolutnym hitem, który muszę koniecznie kupić do domu, są plansze do rysowania piaskiem. Tak zajmującej zabawy już dawno nie spotkałam!

 • Atrakcje dla mam:
   badania składu ciała przeprowadzanego przez Kasię Byrską (Trener Kasia Byrska z RadioActive Body)
  depilacyjne ciekawostki zaserwował nam Depilconcept.pl.
 • Było również rozwijającoIzabela Kornet –autorka bloga www.sukcesrodzisiezserca.pl pokazała nam jak można uporządkować swoje życie żeby uczynić je choć odrobinę łatwiejszym. Do mnie przemówiła całkowicie. Niecierpię jak ktoś mi narzuca totalne zmiany. Iza pokazała jak można pomalutku, zdroworozsądkowo wprowadzić harmonię.Albert Czajkowski – współzałożyciel i prezes agencji SEM pokazał, że SEO nie gryzie , a dotychczas trochę tego się bałam. Udowodnił, że da się mówić o technicznych sprawach językiem przystępnym dla wszystkim. Dla mnie to była naprawdę cenna lekcja.

 

 • Słodka Kraina Czarów wyczarowała rozkosz dla naszego podniebienia. Ta to jak strzeli tort, to wszystkie diety się łamią.

Cały czas podglądał nas obiektyw  Izy i Justyny z Kocie Kadry. Miałyśmy również rodzinne sesje świąteczne.A do nich ciekawe rekwizyty: przepiękna maskotka od pracowni   MAFAF i stroje do sesji, które wypożyczyli Megastroje.pl.

Po dniu całym atrakcji padliśmy jak kawki w krakowskim hostelu. ALe oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić przy okazji zwiedzenia miasta. Całą niedzielę wdychaliśmy krakowski smog , ale cóż było warto,widoki i urokliwe uliczki i cieplutki grzaniec ;) zrekompensowały nam krakowskie powietrze.

mikołajki-w-grodzie-kraka-600x600

PARTNERZY LICYTACJI:

PARTNERZY PACZEK MIKOŁAJKOWYCH:

ORGANIZATORKI:

MIEJSCE:

PARTNERZY WYDARZENIA:

PRELEKCJE:

Iza Kornet – sukcesrodzisiezserca.pl | Albert Czajkowski – semanticad.pl 

 

 • http://mamazrozowatorebka.blogspot.com/ Mama Zrozowatorebka

  Tańczący Mikołaj … niecodziennie, ale fajnie :D