od jutra się odchudzam

Od jutra się odchudzam, czyli jak najłatwiej przytyć!

Która z nas nie robi odchudzaniowych planów, nie snuje wizji lepszego jutra po raz wtóry? Pewnie większość 

Ostatnio przeanalizowałam jak to jest z tym „od jutra” u mnie. No nie jestem dumna z konkluzji 

Z jednej strony super, że się nie poddaję, że po każdym upadku wstaję, podnoszę rękawice i walczę od nowa. Nie ważne ile razy upadamy, ważne aby za każdym razem się podnieść! Tak, tak, tak zgadzam się ale…

Od wypowiedzenia nowego postanowienia: „ od jutra, od poniedziałku, od nowego roku się odchudzam” do jutra, poniedziałku, tudzież nowego roku jest trochę godzin, dni, nieraz tygodni. I co ja robię w tym czasie? No jak to co, przygotowuję się do odchudzania. Poza przygotowaniem planu jak, co i dlaczego będę ćwiczyć, jeść, pić szykuję swój organizm. Bo przecież za chwilę zostanie pozbawiony wielu rozkoszy. Trzeba napakować się na zapas, przecież nie wiadomo kiedy znów upadnę! Pizza, słodkości i inne śmieci w ilość większych niż zawsze ( przecież od jutra zgubię;)) I tak dzięki postanowieniu odchudzania tyjemy. Kilo, dwa, trzy- różnie. Biedy nie ma jeśli to nasze „od jutra” zdarzy się sporadycznie. Problemem staje się nasze „od poniedziałku” wypowiadane w każdy piątek  Co weekend stracone w tygodniu kilo, dwa wraca i odbija nam się echem.

Dlatego wstałam rano, po kolejnym upadku i mówię: „ od dziś się odchudzam” nie pakuję zapasów, zabieram ze sobą i tak już wypchany bagaż i lecę się go pozbywać ;)

A ty zaczynasz ze mną od dziś???

Zacznij ze mną na facebooku, zapraszam do polubienia tutaj.

 • http://webska.me Webska

  podobno najpopularniejsza dieta to „dieta od jutra”. od jutra odchudzałam się przez 5 lat aż w końcu z 4 nadprogramowych kilogramów zrobiło się 15, ale teraz mam już 3 za sobą, a w planach jest jeszcze 5 w najbliższym czasie, bo nic tak nie motywuje jak efekty odchudzania, mimo że są spowodowane nie samym w sobie odchudzaniem a chorobą. być może to właśnie był odpowiedni kopniak, by nie zaczynać od jutra a od wczoraj :)

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   Skąd ja to znam:) Zmiany rozpoczęte i to najważniejsze! Choć smuci mnie słowo „choroba” :( mam nadzieję, że nic poważnego. No i co ważne zdrowe odżywianie nie tylko nas odchudza, ale i uzdrawia. Czego Tobie i sobie życzę :)

 • http://wspolczesna-mp.pl WspolczesnaMP

  Tia…

 • http://matkanaszczycie.pl Matka na Szczycie

  Trzymam kciuki!
  Chociaż z moich doświadczeń wynika, że im więcej się o czymś myśli, tym gorzej to wychodzi ;)

 • belli21

  Co myślicie o produktach firmy kaplanex? Spotkałem się z pozytywnymi opiniami, ale pytam dla pewności.