Sorry, zabalowałam w REALU

Sorry, tak wyszło. Wiecie jak to jest z tymi promocjami. Wchodzisz z określoną listą, a jak wpadniesz między alejki zaczynasz się ekscytować coraz to nowymi, odkrywanymi z radością cacykami.

Zaczęło się od wakacji. Wylogowałam się z mojego wirtualnego życia i w ogóle nie tęskniłam. Niby nigdy nie pisałam z księgową regularnością ale zawsze myślami krążyłam wokół bloga. A tu nagle wpadam w taki chill, tak pochłonął mnie REAL, prawdziwe życie, że jakoś żal mi było uciekać nawet myślą od tych lasów pachnących i dzieci umazanych jagodami. Po wakacjach niby wróciłam, ale nic nie było takie same.

I tak już zostanie. Moje pisanie, mój blog, moje miejsce w sieci będzie „bez spiny”. Nawet jak tego nie okazywałam, miałam z tyłu głowy myśl, że powinnam coś napisać, coś wrzucić. Wiedziałam, że tak robią inni. Ale nie wrzucałam, nie miałam ochoty, nie czułam potrzeby. Kiedyś ktoś mi powiedział, że czytelnicy odejdą jeśli nie będę im dostarczała regularnych wpisów. A Wy co? No jesteście. Piszecie, pytacie i jesteście moim paliwem.

Dziś skapnęłam się, że trochę przeginam :) Że już tęsknie i że muszę się znowu wygadać bo kipię od pomysłów. Na PROMO w REALU, żyjąc z dala od  internetowych aferek nachapałam się taką ilością inspiracji, że muszę!!!

Będę Was bombardować!!! Bo w końcu chcę. Bardzo chcę!!!!
Od kilku miesięcy chodzi mi po łbie projekt i chyba nadszedł czas żeby się za niego wziąć.

Odpoczęłam, zatęskniłam i wracam męczyć Was moim spojrzeniem na świat :)

 

 

 • Agacik

  Ufff, nie przejmuj się, że inni robią regularnie, pod publiczkę! Potem z co drugiego wpisu biję sztuczność. Ale wracaj tęsknie za babą z Radomia :P

 • Egul

  No właśnie czekam na relacje z tych wakacji!

 • Agnieszka

  I ja czkam, na te namiary na domek!

 • http://matkanaszczycie.pl Matka na Szczycie

  Mam podobnie, piszę jak chcę i kiedy chcę, ostatnio mniej mi się chcę niż kiedyś, ale bez żadnej spiny, w końcu to pasja, więc nie ma sobie co czegokolwiek narzucać :)

 • http://www.naszebabelkowo.pl Nasze Bąbelkowo

  Mnie też ostatno mniej u siebie i u innych, ale w końcu życie jest ważniejsze od blogowania :)

 • http://megichlopaki.pl Meg

  Wracaj i szykuj jakąś super – fajną imprezę bo ja tęsknię okropnie! Trzeba się z domu wyrwać, a z wami te drinki smakowały najlepiej! :):)
  Ja też piszę bez spiny, nie umiem inaczej, a lubię to moje blogowanie i na razie nigdzie się nie wybieram :) Całuję i do zobaczenia, najlepiej w realu!

 • Matka Robaczka

  Ojj, rozumiem Cię. Mi też ciężko było się zebrać do pisania latem .