Sosnowiec łączy blogerKI VOL. 2

Absolutnie nie potrafię wytłumaczyć dlaczego, ale nigdy nie byłam na Śląsku (no dobra byłam, ale przejazdem, to się nie liczy) aż do spotkania organizowanego przez  Marcelinę, Pawła oraz Magdę.
Zebrali oni w Sosnowcu grupkę blogerów i zapewnili liczne atrakcje.

Mega aktywne godziny spędziliśmy w urokliwej restauracji Magiel Kulinarny. Pyszne słodkości, wyborna  kawka i wypasione herbaty ( TEEKANEE, które dorzuciło również coś na wynos, coś wyjątkowo pysznego i mnie potrzebnego, herbatki Fit, o których jeszcze Wam wspomnę, bo są wypasiste!) dosmaczyły nasze spotkanie.
magiel

sosnowiec

Bawiliśmy się przednio, bo i atrakcje były przednie. Spotkanie zaczęliśmy od zapoznanie się z wózkami BABY DESIGN, dwie z nas miały ogromne szczęście i odjechały z wypasionymi spacerówkami do domu.

baby design

Później popłynęliśmy całkowicie, a to dzięki warsztatowi prowadzonemu przez SKRZYDLATĄ ŻYRAFĘ. To była istna burza z piorunami, strzelaliśmy myślami i skojarzeniami, a to wszystko żeby poćwiczyć kreatywność. Jak ja lubię takie wyzwania!

żyrafa

żyrafa 2

Uspokoiłyśmy troszkę emocje dzięki EVO KIDS . Poćwiczyłyśmy rodzicielską asertywność i otrzymałyśmy worek wskazówek jak być jeszcze lepszą rodzicielką :P

EVOKIDS

Nie samą rozkoszą człowiek żyje, no chyba że jest na tak fajnym spotkaniu…

Kolejnym rozkosznym momentem była loteria. Każda z nas dołożyła swoją cegiełkę na szczytny cel i wygrała ekstra fanty. Wsparliśmy Świetlicę przy szkole Zespole Szkół Specjalnych nr4 w Sosnowcu oraz Fundację Przystanek Schronisko. A mnie udało się wylosować coś naprawdę wyjątkowego, piękny konik na biegunach od Pracownia Art-Flor jeszcze zagości na blogu.

losowanie

Prezenty wybitnie przypadły synom do gustu –>TUTAJ<– możecie zerknąć jak syniutek wziął w obroty farby od BAMBINO ;)

Na Śląsk na pewno powrócę i na spotkanie organizowane przez to trio również nie omieszkam pędzić te 200 km.

Było wyjątkowo, zresztą zerknijcie sami:

 Wszystkie zdjęcia z relacji są autorstwa Matrioszka Studio

Sponsorzy spotkania: