Spójrz na siebie szczęśliwym okiem!

Znasz to?

Stajesz przed lustrem ubrana w spodnie X i bluzkę Y. To już czwarty zestaw, który przymierzasz przed tą imprezą. Cóż wałek tam, za krótkie nogi, tyłek jakiś płaski i w ogóle d… nie urywa!!!

Tydzień później znów przed wielkim wyjściem, znów bluzka Y uzupełnia spodnie X. Jedno spojrzenie w lustro,uśmiech i niezakłócona niczym myśl: „wow, bombowo wyglądam”.

Ten sam zestaw, na tych samych niedługich nogach, identycznie spłaszczonej dupce, a i ilość wałków przez tydzień nie uległa zmianie…

O co kaman pytasz siebie? Czy ktoś przed tydzień smarował Cię potajemnie eliksirem piękna?

Ja Ci powiem. Te z pozoru identyczne sytuacje różni jedna, zajebiście ważna rzecz – to jak na siebie spoglądasz.
Czy widzisz tylko wady, czy spojrzysz szczęśliwym okiem i dostrzeżesz to co dobre. Twoja atrakcyjność to nie Twój ulubiony imprezowy zestaw ubrań, który jak ustaliłyśmy nie zawsze zwala Cię z nóg, to to, jak na siebie patrzysz i co chcesz w sobie dostrzec. To czy w Twoim spojrzeniu jest radość robi różnicę. To czy zdobi Cię najpiękniejszy talizman, jakim jest Twój uśmiech, również.

Daleko mi do kanonu atrakcyjności, ojjj dzielą nas lata świetlne :) Wszystkie moje wymiary biją na łeb magiczne 90/60/90. Włosy jakieś  takie potargane, oko troszkę krzywe, bez makijażowych ozdobników, stopa jak u tranwescyty, ciuchy z sieciówy dla Xxxelek…

Niby nic specjalnego, żadna tam TOP  MODEL, ani nawet Miss PLUS SIZE;) Ale mam coś jeszcze i z dumą to noszę – mój talizman! Jest tak promienny, że  odbija się też w moich oczach. Dodaje mi  +100 do atrakcyjności. Mój energetyczny uśmiech.

Wiem jak trudno skasować filtr  [jestem brzydka, gruba i nic mi nie pomoże] , ale może warto spróbować? Na Instagramie się udaje, wiesz jaki filtr wybrać żeby wyglądać atrakcyjnie. Przerzuć do  reala to, co Cię  upiększa w sieci. Spójrz na siebie przyjacielskim okiem, każda z nas jest piękna. Mało tego, gdy sama  to dostrzeżesz i mocno w to uwierzysz, świat też to dojrzy.

????????????????????????????????????

Ejjj Ty piękna, do Ciebie piszę!!!!

 

No to  jak moje piękne załączamy wspólnie filtr [ podobam się sobie i dobrze mi z tym, oł je, oł je!!!].

Po więcej pozytywnej energii zapraszam tutaj

 • Bożena Jędral

  Takie filtry najlepiej załączają się w grupie pozytywnie zakręconych, piękna ty :*

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   Zgadzam się w 200%! Z Sensualnymi to czuję, że stworzymy tak bogata gamę flltrów, że Insta będzie błagał o prawa autorskie ;)

 • http://wspolczesna-mp.pl WspolczesnaMP

  No dobra. Jestem piękna, jestem piekna, jestem piekna. Zobaczymy co na to waga…

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   :) Uwierzy Ci, ja Ci wierzę :) bo naprawdę jesteś piękna i masz super fryzurę :)

 • http://dzwoneczkowy-raj-mamy.blogspot.com/ Roksana Prusaczyk

  jestem piękna ale moja waga mówi ze troche za duzo mnie:) Cieszę sie ze się znowu spotkamy

 • http://www.wkawiarence.pl asia / wkawiarence.pl

  Twój optymizm, uśmiech rzuca się w oczy od razu. Takie podejście do życia uwielbiam. / widziałyśmy się na naradzie rodzinnej w W-wie /

  • http://mamawbiegu.pl/ Mama w biegu pl

   Ooojjj, jak mi miło :* A kojarzę :)